Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: penguenbilgisayar | 4 yorum
5.880,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
1 5880.00 Intel Core i5-12500 4.60GHz 18MB Önbellek 6 Çekirdek 1700 İşlemci 5.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 5999.00 INTEL CORE i5 12500 18MB 6çekirdekli O/B UHD VGA 1700p 65w Kutusuz+FansızSatıcı: onlinealisverisyap
6.184,86 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 6194.86 Intel Core i5-12500 3.0 GHz LGA1700 18 MB Cache 65 W İşlemci TraySatıcı: onlinealisverisyap
6.253,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
4 6253.51 Intel Core i5-12500 3.0 GHz LGA1700 18 MB Cache 65 W İşlemci TraySatıcı: LivTeknoloji | 4 yorum
6.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
5 6299.00 INTEL CORE i5 12500 18MB 6çekirdekli O/B UHD VGA 1700p 65w Kutusuz+Fansız 6.325,26 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 6335.26 Intel Core i5 12500 3 GHz 18 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: QUEENCK
6.363,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
7 6363.00 Intel Core i5 12500 3.00GHz 6 Çekirdek 18MB L3 Önbellek Soket 1700 Tray İşlemciSatıcı: QUEENPC
6.363,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 6363.00 Intel Core i5 12500 3 GHz 18 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: LivTeknoloji | 4 yorum
6.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
9 6499.00 Intel (12.NESİL) Alder Lake I5-12500 3.0ghz ~ 4.60ghz 18mb 1700p I?şlemci Tray (FANSIZ)Satıcı: Liv Teknoloji Pazarlama Ltd. Şti.
6.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 6499.00 Intel Alder Lake I5-12500 3.00Ghz 18Mb 1700P Tray IslemcıSatıcı: PTD Bilişim
6.619,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 6619.90 Intel Core İ5-12500 3.0Ghz 18Mb 1700P 12.Nesıl TraySatıcı: Uzmanlar Bilgisayar
6.997,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 6997.36 INTEL i5-12500 6 Core, 3.0Ghz, 18Mb, 65W, LGA1700, 12.Nesil, TRAY, (Grafik Kart VAR, Fan YOK)Satıcı: ENPOLYTECH-BURSA
9.285,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
13 9285.00