Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
1 saat önceki fiyat
1 5399.00 Intel Core i5-12600KF 3.70GHz 10 Çekirdek 20MB L3 Önbellek Soket 1700 Tray İşlemci (FANSIZ)Satıcı: incehesap
5.836,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 5836.76 Intel Core i5-12600KF 3.7 GHz LGA1700 20 MB Cache 125 W İşlemci TraySatıcı: BilgiRize
6.091,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
3 6091.83 Intel Core i5-12600KF 3.7 GHz LGA1700 20 MB Cache 125 W İşlemci TraySatıcı: Ferih
6.436,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
4 6436.48 Intel Core i5-12600KF 3.7 GHz LGA1700 20 MB Cache 125 W İşlemci TraySatıcı: Güncel53
6.441,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
5 6441.44 Intel Core 3.70GHz 10 Çekirdek 20MB L3 Önbellek Soket 1700 Tray İşlemci FansızSatıcı: TEKNOPAZAR BİLİŞİM
6.450,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 6450.00 Intel Core i5 12600KF 3,7 GHz 20 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: HAYATBİLGİSAYAR | 1 yorum
6.679,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
7 6679.00 INTEL 12.NESIL i5 12600KF 3.70GHz 20M FCLGA1700 CPU İŞLEMCİ BOX FANSIZSatıcı: Teknobiyotik
7.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
8 7599.00 Intel İ5 12600Kf 3.70Ghz 20Mb Fclga1700 Cpu İşlemci Box FansızSatıcı: Arslan Bilgisayar
8.256,65 TL + Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
9 8266.65 Intel Core i5 12600KF 3,7 GHz 20 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: Teknobiyotik | 8 yorum
8.289,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
10 8289.00 Intel Core i5-12600KF 3.70GHz 10 Çekirdek 20MB L3 Önbellek Soket 1700 İşlemci 8.290,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 8290.90 Intel Alder Lake I5-12600Kf 3,70Ghz 20Mb 1700P Box Islemcı FansızSatıcı: PTD Bilişim
8.826,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önceki fiyat
12 8826.54 Intel Core İ5-12600Kf 3.70Ghz 20Mb 1700P 12.Nesil Fansız BoxSatıcı: Ucuz Sepet
9.645,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯59 dk önceki fiyat
13 9645.15 INTEL CORE i5 12600KF 20MB 10çekirdekli VGA YOK 1700p 125w Kutulu+FansızSatıcı: onlinealisverisyap
11.331,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
14 11331.16 Intel Core i5-12600KF 3.7GHz 20MB Önbellek 10 Çekirdek 1700 Soket İşlemci 11.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
15 11999.00 INTEL CORE i5 12600KF 20MB 10çekirdekli VGA YOK 1700p 125w Kutulu+FansızSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
12.315,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
16 12315.17