Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: hayatbilgisayar | 4 yorum
10.266,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
1 10266.75 Intel Core i5-13600K 3.5 GHz LGA1700 24 MB Cahe 125 W İşlemci TraySatıcı: Ferih | 4 yorum
10.288,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
2 10288.80 Intel Core i5 13600K 2,6 GHz 24 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: HAYATBİLGİSAYAR | 6 yorum
10.299,00 TL Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
3 10299.00 Intel Core i5-13600K 3.5 GHz LGA1700 24 MB Cahe 125 W İşlemci TraySatıcı: techhouse | 4 yorum
10.539,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
4 10539.00 Intel Core I5-13600k 3.5ghz 24mb 1700p 13.nesilSatıcı: Trendyol | 2 yorum
10.513,27 TL + 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯57 dk önceki fiyat
5 10523.27 Intel Core İ5-13600K 3.5 Ghz Lga1700 24 Mb Cahe 125 W Islemci TraySatıcı: Ferih
10.598,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önceki fiyat
6 10598.40 Intel Core i5 13600K 3.5 Ghz 14 Çekirdek 24MB 1700p 10nm İşlemci 10.913,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
7 10923 Intel Core i5-13600K 3.50GHz 14 Çekirdek 24MB L3 Önbellek Soket 1700 Tray İşlemci 10.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 10999.00 Intel Core i5-13600K 3.50GHz (Turbo 5.10GHz) 24MB Cache 14 Çekirdek LGA1700 13.Nesil İşlemci - TraySatıcı: FsGaming
11.189,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
9 11189.00 Intel Core i5 13600K 3.5GHz 24MB_TRAY Kutusuz, FansızSatıcı: Ferih
11.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önceki fiyat
10 11199.00 INTEL Core i5 13600K 3.5GHz 24MB_TRAY Kutusuz, FansızSatıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
11.489,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
11 11489.99 INTEL CORE i5 13600K 44MB 14çekirdekli O/B VGA 1700p 125w Kutusuz+Fansız 11.757,00 TL + Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
12 11767 Intel Core i5-13600K 24 MB 3.50 GHz 14 Çekirdek L3 Önbellek İşlemciSatıcı: Suflydepo
11.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
13 11999.00 Intel Core i5 13600K 2,6 GHz 24 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: FsGaming
12.299,00 TL Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
14 12299.00 Intel Core İ5-13600K 3.5Ghz 24Mb 1700P 13.Nesil TraySatıcı: Ucuz Sepet
12.770,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önceki fiyat
15 12770.00 Intel Core i5-13600K 5.1GHz 20MB Önbellek 14 Çekirdek 1700 İşlemci 12.785,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
16 12785.82 INTEL CORE i5 13600K 44MB 14çekirdekli VGA YOK 1700p 125w Kutulu+FansızSatıcı: onlinealisverisyap
13.110,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
17 13110.28 INTEL CORE i5 13600K 44MB 14çekirdekli VGA YOK 1700p 125w Kutulu+FansızSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
13.576,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
18 13576.20 INTEL i5-13600K 14 Core, 3.50Ghz, 24Mb, 125W, LGA1700, 13.Nesil, BOX, (Grafik Kart VAR, Fan YOK)Satıcı: Ptd Bilişim
13.607,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
19 13607.21 INTEL CORE i5-13600K 3.5Ghz 24MB 1700p 13.NesilSatıcı: HIZLI STOK
17.024,00 TL + Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
20 17034 INTEL i5-13600K 14 Core, 3.50Ghz, 24Mb, 125W, LGA1700, 13.Nesil, BOX, (Grafik Kart VAR, Fan YOK)Satıcı: ENPOLYTECH-BURSA
18.016,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
21 18016.80