Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: OCTA İNTERAKTİF ÇÖZÜMLER | 4 yorum
1.380,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
1 1380.00 Intel İNTEL İ5-6400 TRAY İŞLEMCİ 6.NESİL İŞLEMCİSatıcı: DİACOM BİLİŞİM
1.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
2 1399.00 Intel Core i5-6400 2.7 GHz LGA1151 6 MB Cache 65 W İşlemci TraySatıcı: jetucuzal
1.492,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
3 1492.00 Intel Core i5-6400 İşlemci 6M Önbellek, 2.70 GHz Tray Cpu 1.604,34 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 1614.34 Intel Core i5-6400 2.7 GHz LGA1151 6 MB Cache 65 W İşlemciSatıcı: DTSTeknoloji
1.676,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
5 1676.99 Intel Core i5-6400 3.3GHz 6MB Cache Tray İşlemci LGA 1151 H110 TSatıcı: Lifebilgisayar
1.682,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
6 1682.53 İNTEL CORE İ5 6400 2.7 GHZ LGA1151 6MB CACHE 65W İŞLEMCİ 1.750,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 1760 Intel Skylake Core İ5-6400 2.7 Ghz 6 Mb Lga 1151P Tray CpuSatıcı: OCCUSİS
2.247,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 2247.36 Intel Core i5 6400 2,7 GHz 6 MB Cache 1151 Pin İşlemciSatıcı: DTS Teknoloji
2.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
9 2999.99 Intel Core i5 6400 2,7 GHz 6 MB Cache 1151 Pin İşlemciSatıcı: DTS Teknoloji | 9 yorum
4.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
10 4999.99