Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: DMCBİLGİSAYAR | 18 yorum
3.850,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
1 3850.00 Intel Core i5-8400 2.8 GHz LGA1151 9 MB Cache 65 W İşlemci TraySatıcı: UYGUNURUNAL | 18 yorum
3.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
2 3999.00 Intel Core i5 8400 2,8 GHz 9 MB Cache 1151 Pin İşlemciSatıcı: DMCBİLGİSAYAR | 5 yorum
4.199,00 TL Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
3 4199.00 Intel Core i5-8400 2.80GHz 9MB 1150P Coffee Lake İşlemci 826494Satıcı: DMCBİLGİSAYAR
4.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
4 4299.00 Intel Core i5-8400 2.8 GHz LGA1151 9 MB Cache 65 W İşlemci TraySatıcı: Teknovars | 16 yorum
4.598,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 4598.00