Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: tekizmir
8.241,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 8241.40 INTEL CORE İ7 10700 TRAY SOKET 1200 2.9GHZ 16MB 8 ÇEKİRDEK 14NMSatıcı: zekicocuk
8.333,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
2 8333.29 Intel Core i7 10700 2,9 GHz 16 MB Cache 1200 Pin İşlemciSatıcı: KarmaTedarik | 4 yorum
8.480,00 TL Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
3 8480.00 Intel Core i7-10700 2.90 GHZ 16 MB 1200P 10.Nesil İşlemci Tray FansızSatıcı: azomik
8.508,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
4 8508.52 Intel Core i7 10700 2,9 GHz 16 MB Cache 1200 Pin İşlemciSatıcı: QUEENCK | 1 yorum
8.999,00 TL Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
5 8999.00 Intel BX8070110700 i7 10700 2.9GHz 16MB LGA1200 14nm HD630 Gaming İşlemciSatıcı: onlinealisverisyap
9.104,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
6 9104.20 Intel I7-10700 2.9 Ghz 4.8 Ghz 16mb Lga1200p Tray i7-10700 TRAYSatıcı: FSTech
9.119,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
7 9119.69 Intel Core I7 10700 Tray Soket 1200 2.9ghz 16mb 8 Çekirdek 14nm Işlemci Kutusuz Uhd 630 VgaSatıcı: Ayağıma Getir
9.270,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
8 9270.83 Intel Core i7 10700 Soket 1200 2.9GHz 16MB Önbellek 8 Çekirdek 14nm İşlemci Box UHD 630 VGA (Fanlı)Satıcı: onlinealisverisyap
9.372,17 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
9 9372.17 Intel İ7-10700 16M Cache, Up To 4.70 GhzSatıcı: Uzmanlar Bilgisayar
9.745,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
10 9745.53 Intel Core i7-10700 2.9 GHz 16 MB Ön Bellek 8 Çekirdek İşlemciSatıcı: Kuantum Sanal
9.794,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
11 9794.19 Intel Core İ7 10700 8 2.90 Ghz 16Mb 1200P Box Fan Var (10.Nesil) 10.260,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 10260.84 Intel Core I7 10700 8 2.90 Ghz 16Mb 1200P Box Fan Var(10.Nesil)Satıcı: SNDavm
12.369,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
13 12369.00