Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: TRGaming
11.099,00 TL + Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
1 11109 Intel Core i7 10700K 3,8 GHz 16 MB Cache 1200 Pin İşlemciSatıcı: QUEENCK | 51 yorum
11.626,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
2 11626.00 Intel Core i7-10700K 3.8 GHz LGA1200 16 MB Cache 125 W İşlemci TraySatıcı: Teknovars | 5 yorum
12.298,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 12298.00 Intel i7 10700K BX8070110700K 3.80 GHz 16 MB FCLGA1200 İşlemciSatıcı: verofis
14.663,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
4 14663.46 Intel i7-10700K 16M Cache, up to 5.10GHZSatıcı: netsiparis
14.868,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
5 14868.70 Intel Core I7 10700k Soket 1200 3.8ghz 16mb Önbellek 8 Çekirdek 14nm Işlemci Box Uhd630 Vga (FANSIZ)Satıcı: Maksimum Bilgisayar
15.170,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
6 15170.90 Intel Core I7 10700k Soket 1200 3.8ghz 16mb Önbellek 8 Çekirdek 14nm Işlemci Box Uhd630 Vga (FANSIZ)Satıcı: verofis | 8 yorum
15.239,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
7 15239.00 Intel i7 10700K BX8070110700K 3.80 GHz 16 MB FCLGA1200 İşlemciSatıcı: Netsiparis
15.251,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
8 15251.00 Intel Core i7 10700K Soket 1200 3.8GHz 16MB Önbellek 8 Çekirdek 14nm İşlemci Box UHD630 VGA (Fansız)Satıcı: SMALLMAN
15.920,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
9 15920.90 Intel Core İ7 10700K Soket 1200 3.8Ghz 16Mb Önbellek 8 Çekirdek 14Nm İşlemci Box Uhd630 Vga (Fansız)Satıcı: pazareyle
17.647,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
10 17647.87 Intel Core İ7 10700K Soket 1200 3.8Ghz 16Mb Onbellek 8 Cekirdek 14Nm Islemci Box Uhd630 Vga (Fansiz)Satıcı: NusratBilişim
22.934,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
11 22934.62 Intel Core i7 10700K Soket 1200 3.8GHz 16MB Önbellek 8 Çekirdek 14nm İşlemci Box UHD630 VGA (Fansız)Satıcı: Nusrat Bilişim
24.417,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
12 24417.83