Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: onlinealisverisyap
14.014,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
1 14014.04 Intel Core i7 10700KF 3.8GHz 16MB Önbellek 8 Çekirdek 1200 İşlemci Kutulu Box NOVGA (Fansız)Satıcı: Arslan Bilgisayar
13.876,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 13886 Intel Core i7-10700KF 3.8 GHz LGA1200 16 MB Cache 125 W İşlemciSatıcı: ramazanmutlu
13.929,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
3 13929.90 Intel Core i7 10700KF 3,8 GHz 16 MB Cache 1200 Pin İşlemciSatıcı: Deni Bilişim | 23 yorum
13.999,00 TL Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
4 13999.00 Intel I7-10700kf 3.8 Ghz 5.1 Ghz 16mb Lga1200pSatıcı: ELEKTRONİK DÜNYA
14.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
5 14000.00 Intel Core i7-10700KF 3.8 GHz LGA1200 16 MB Cache 125 W İşlemciSatıcı: onlinealisverisyap
14.197,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
6 14197.70 Intel Core İ7 10700Kf Soket 1200 10. Nesil 3.80 Ghz 16Mb Onbellek 14Nm Islemci 14.298,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 14298.32 Intel Core i7-10700KF 3.8 GHz LGA1200 16 MB Cache 125 W İşlemciSatıcı: Tekramarket
14.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
8 14299.00 Intel I7-10700kf 3.8 Ghz 5.1 Ghz 16mb Lga1200pSatıcı: Tekramarket | 9 yorum
14.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
9 14599.00 Intel Core i7 10700KF 3.8GHz 16MB Önbellek 8 Çekirdek 1200 İşlemci Kutulu Box NOVGA (Fansız)Satıcı: ZMTEKNOLOJİ
14.936,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 14936.24 Intel Core i7 10700KF 3.8GHz 16MB Önbellek 8 Çekirdek 1200 İşlemci Kutulu Box NOVGA (Fansız)Satıcı: onlinealisverisyap
15.229,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 15229.06 Intel Core i7 10700KF 3,8 GHz 16 MB Cache 1200 Pin İşlemciSatıcı: Bypazar | 1 yorum
31.306,00 TL Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
12 31306.00