Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: onlinealisverisyap
7.986,97 TL + Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
1 7996.97 Intel Core i7-11700KF 3.6 GHz LGA1200 16 MB Cache 125 W İşlemciSatıcı: ramazanmutlu | 6 yorum
8.020,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önceki fiyat
2 8020.90 Intel Core i7-11700KF 3.6 GHz LGA1200 16 MB Cache 125 W İşlemciSatıcı: zmteknoloji
8.365,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
3 8365.90 Intel Core I7-11700kf 3.6ghz 16mb 1200p 11.nesil Fansız BoxSatıcı: onlinealisverisyap
8.691,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
4 8691.68 Intel Core i7 11700KF 3.60 Ghz 8 Çekirdek 16MB 1200p 14nm İşlemciSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
8.808,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 8808.00 Intel Core i7-11700KF 3.6 GHz LGA1200 16 MB Cache 125 W İşlemciSatıcı: asbil-group
8.925,59 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
6 8925.59 Intel Core i7 11700KF 3,6 GHz 16 MB Cache 1200 Pin İşlemciSatıcı: ZmTeknoloji | 125 yorum
8.964,02 TL Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
7 8964.02 Intel CORE i7 11700KF 16MB 8çekirdekli VGA YOK 1200p v2 65w Kutulu+FansızSatıcı: Arey Teknoloji
9.868,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
8 9868.52 Intel Core i7 11700KF 3.60 Ghz 8 Çekirdek 16MB 1200p 14nm İşlemciSatıcı: onlinealisverisyap
11.276,78 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
9 11276.78