- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: magic | 1 yorum
9.529,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
1 9529.99 Intel Core i7-12700F 2.10GHz (Max. 4.90GHz) 12 Çekirdek 25MB L3 Önbellek Soket 1700 Tray İşlemci 9.549,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 9549.00 INTEL Core i7 12700F 2.1GHz 25MB 1700_TRAY Kutusuz, FansızSatıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
9.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 9999.99 Intel Core I7-12700f 2.10ghz 25mb 1700p 12.nesil Tray FansızSatıcı: magicteknoloji
10.299,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 10299.99 Intel Core i7-12700F 2.1 GHz LGA1700 25 MB Cache 65 W İşlemciSatıcı: magic | 5 yorum
10.339,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
5 10339.99 Intel Core i7-12700F 2.1 GHz LGA1700 25 MB Cache 65 W İşlemci TraySatıcı: vizyonbilgisayar
10.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
6 10399.00 Intel Core i7 12700F 2.1Ghz 1700P 25Mb BoxSatıcı: Arslan Bilgisayar
10.397,00 TL + Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
7 10407 Intel Core İ7 12700F 2.1 GHz 25 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: magicteknoloji
10.499,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
8 10499.99 Intel Core i7 12700F 2,1 GHz 25 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: magicteknoloji | 28 yorum
10.519,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
9 10519.99 Intel Core i7-12700F 12. nesil masaüstü işlemci (temel zaman: 2.1GHz, 12 çekirdek, LGA1700, RAM DDR4 ve DDR5 128 GB'a kadar) BX8071512700FSatıcı: Hema Bilişim
10.598,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
10 10598.38 INTEL CORE i7 12700F 20MB 8çekirdekli VGA YOK 1700p 65w Kutulu+FanlıSatıcı: onlinealisverisyap
10.650,00 TL + Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
11 10660 Intel Alder Lake İ7 12700F 1700Pin Fanli (Box)Satıcı: Dfsbilgisayar
10.838,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önceki fiyat
12 10838.55 Intel Core i7 12700F 4.80 Ghz 12 Çekirdek 25MB 1700p 10nm İşlemci 10.912,00 TL + Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
13 10922 Intel Core I7 12700f 3.6ghz 1700p 25mb Box (65w) NSatıcı: magicteknoloji
10.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 10999.99 Intel Core i7-12700F 2.1 GHz Lga1700 25 MB Cache 65 W İşlemciSatıcı: Magic Teknoloji
10.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
15 10999.99 Intel Alder Lake Core I7 12700F 3.6Ghz 1700P 25Mb Box (65W) Novga Kutulu Box İşmeci (Fansız)Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
10.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
16 10999.99 Intel Alder Lake Core I7 12700F 3.6Ghz 1700P 25Mb Box (65W) Novga Kutulu Box İşmeci (Fansız)Satıcı: onlinealisverisyap
11.026,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
17 11026.71 Intel Alder Lake Core TRAY i7 12700F 3.6Ghz 1700P 25Mb Box (65W) Novga Kutusuz İşmeciSatıcı: Level Bilişim
11.335,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önceki fiyat
18 11335.50 Intel Alder Lake Core I7 12700F 3.6Ghz 1700P 25Mb Box (65W) Novga Kutulu Box İşmeci (Fansız)Satıcı: ZMTEKNOLOJİ
11.352,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
19 11352.88 INTEL i7-12700F 12 Core, 3.60Ghz, 25Mb, 65W, LGA1700, 12.Nesil, BOX, (Grafik Kart YOK, Fan VAR)Satıcı: Ptd Bilişim
11.687,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
20 11687.63 Intel Core i7-12700F 2.10GHz (Max. 4.90GHz) 12 Çekirdek 25MB L3 Önbellek Soket 1700 İşlemci 12.123,48 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
21 12123.48 Alder Lake Core Tray İ7 12700F 3.6Ghz 1700P 25Mb Box (65W) Novga Kutusuz İşmeciSatıcı: pazareyle
13.065,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
22 13065.99 INTEL i7-12700F 12 Core, 3.60Ghz, 25Mb, 65W, LGA1700, 12.Nesil, Tray, (Grafik Kart YOK, Fan YOK)Satıcı: ENPOLYTECH-BURSA
15.165,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
23 15165.60 INTEL i7-12700F 12 Core, 3.60Ghz, 25Mb, 65W, LGA1700, 12.Nesil, BOX, (Grafik Kart YOK, Fan VAR)Satıcı: ENPOLYTECH-BURSA
15.462,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
24 15462.60 Amd İntel (12.Nesil) Alder Lake I7-12700F 2.10Ghz 4.90Ghz 25Mb 1700P İşlemci Box (Fanlı) SiyahSatıcı: Lowell Teknoloji
17.799,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
25 17799.74 Intel Alder Lake Core TRAY i7 12700F 3.6Ghz 1700P 25Mb Box (65W) Novga Kutusuz İşlemciSatıcı: Nusrat Bilişim
18.064,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
26 18064.69