- Faydalı
- Yeni
- Eski
1 saat önceki fiyat
1 13880.43 Intel Core I7-13700k 3.40ghz 16 Çekirdek 30mb L3 Önbellek Soket 1700 Tray Işlemci (FANSIZ)Satıcı: TechHouse | 2 yorum
13.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
2 13999.00 Intel Core i7-13700K 3.4 GHz LGA1700 30 MB Cache 125 W İşlemci TraySatıcı: magic | 5 yorum
14.299,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
3 14299.99 Intel Core i7-13700K 3.40GHz 16 Çekirdek 30MB L3 Önbellek Soket 1700 Tray İşlemci 14.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 14699.00 Intel Core İ7-13700K 3.40 GHz İşlemci TraySatıcı: ebz
14.740,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
5 14740.90 Intel Core i7 13700K 3,4 GHz 30 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: TRGaming | 73 yorum
15.189,02 TL Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
6 15189.02 Intel i7-13700K 2.5 GHz 5.4 GHz 30MB LGA1700PSatıcı: Adak Bilgisayar
15.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
7 15499.00 Intel Core i7 13700K 3.4 GHz 30 MB 16 Çekirdek Kutusuz Fansız İşlemciSatıcı: Magic Teknoloji
15.499,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 15499.99 INTEL Core i7 13700K 3.4GHz 30MB_TRAY Kutusuz, FansızSatıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
15.499,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
9 15499.99 Intel Core İ7-13700K 3.40 GHz İşlemci TraySatıcı: Fer-YakBilgisayar
15.750,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
10 15750.06 Intel Raptor Lake I7-13700K 3.40Ghz 30Mb 1700P Tray Islemcı 16.090,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
11 16090.62 Intel® Core™ i7-13700K masaüstü işlemci 16 çekirdek (8 P çekirdek + 8 E çekirdek) 30 m önbellek, 5,4 GHz'e kadarSatıcı: Hema Bilişim
16.190,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
12 16190.29 Intel Core İ7-13700K 3.40Ghz Tray IslemciSatıcı: Ucuz Sepet
16.419,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
13 16419.53 INTEL CORE i7 13700K 54MB 16çekirdekli O/B UHD VGA 1700p 125w Kutulu+FansızSatıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
16.499,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
14 16499.99 INTEL CORE i7 13700K 54MB 16çekirdekli O/B UHD VGA 1700p 125w Kutulu+FansızSatıcı: onlinealisverisyap
16.749,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
15 16749.91 Intel Core i7-13700K 3.4 Ghz 1700 Pin 30 MB Cache Fansız İşlemciSatıcı: Magic Teknoloji
16.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
16 16999.99 INTEL CORE i7 13700K 54MB 16çekirdekli O/B UHD VGA 1700p 125w Kutulu+FansızSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
17.380,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
17 17380.00 INTEL i7-13700K 16 Core, 3.40Ghz, 30Mb,125W, LGA1700, 13.Nesil, BOX, (Grafik Kart VAR, Fan YOK)Satıcı: Ptd Bilişim
17.662,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
18 17662.34 Intel Raptor Lake i7 13700K 1700Pin Fansız (Box)Satıcı: KUANTUM SANAL MAĞAZACILIK
18.346,59 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
19 18346.59 Intel Core i7 13700K 3.4 Ghz 16 Çekirdek 30MB 1700p 10nm İşlemci 18.800,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
20 18810 Intel Core i7-13700K 3.40GHz 16 Çekirdek 30MB L3 Önbellek Soket 1700 İşlemci 19.874,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
21 19874.69 Intel Core İ7 13700K 16 Core 3.40Ghz 30Mb125W Lga1700 (Grafik Kart Var, Fan Yok) Kutulu Box İşlemciSatıcı: pazareyle
21.211,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
22 21211.19 INTEL i7-13700K 16 Core, 3.40Ghz, 30Mb,125W, LGA1700, 13.Nesil, BOX, (Grafik Kart VAR, Fan YOK)Satıcı: ENPOLYTECH-BURSA
23.362,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
23 23362.80 Intel Core i7 13700K 16 Core 3.40Ghz 30Mb125W LGA1700 (Grafik Kart VAR, Fan YOK) Kutulu Box İşlemciSatıcı: Nusrat Bilişim
29.518,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
24 29518.74