Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: PeiTingStore
Yurtdışı ürünleri farklı özellik ve garanti şartlarında olabilir.
3.362,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
1 3362.32 Intel Core I7-6700 I7 6700 3.4 GHz Dört Çekirdekli Sekiz iş parçacıklı 65w CPU İşlemci LGA 1151(72 saatte teslimat)Satıcı: PeiTingStore
3.862,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
2 3862.32 Intel Core i7-6700 3.4 GHz LGA1151 8 MB Cache 65 W işlemci TraySatıcı: Teknovars | 8 yorum
4.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
3 4399.00 Intel Core i7-6700 3.4 GHz LGA1151 8 MB Cache 65 W işlemci TraySatıcı: NellsonJackson
4.790,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
4 4790.99 Intel Core i7 6700 3,4 GHz 8 MB Cache 1151 Pin İşlemciSatıcı: bakirkoyelectronics | 7 yorum
4.890,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
5 4890.99 Intel Core i7 6700 3,4 GHz 8 MB Cache 1151 Pin İşlemci TRAY İŞLEMCİSatıcı: Nellson Jackson
4.890,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
6 4890.99 Intel Core i7 6700 3,4 GHz 8 MB Cache 1151 Pin İşlemci TRAY İŞLEMCİ 4.910,99 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 4920.99 Intel Core i7-6700 3.4 GHz LGA1151 8 MB Cache 65 W İşlemciSatıcı: UYGUNURUNAL | 1 yorum
5.249,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 5249.00 Intel Cpu Core I7 6700 3.40 Ghz 8m 1151p Fansız TraySatıcı: UYGUNURUNAL
5.249,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
9 5249.00