Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Hema Bilişim
10.779,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önceki fiyat
1 10779.02 Intel Rocket Lake I9 11900 1200pin Fanlı (box)Satıcı: EGEMEN TEKNOLOJİ
10.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
2 10990.00 Intel Core i9-11900 BX8070811900 2.5 GHz LGA1200 16 MB Cache 65 W İşlemciSatıcı: teknostok
11.793,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
3 11793.54 Intel Core i9-11900 BX8070811900 2.5 GHz LGA1200 16 MB Cache 65 W İşlemciSatıcı: egementeknoloji
12.200,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
4 12200.00 Intel Rocketlake I9-11900 2.5Ghz 16Mb 1200Pin Islemcı BoxSatıcı: PTD Bilişim
12.448,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
5 12448.76 Intel Core I9-11900 2.5 Ghz (5.2 Ghz Max.) Fclga1200 65w-Bx8070811900 BX8070811900Satıcı: EGEMEN TEKNOLOJİ
12.600,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
6 12600.00 INTEL CORE i9 11900 16MB 8çekirdekli O/B UHD750 1200p 65w Kutulu+Fanlı 12.697,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 dk önceki fiyat
7 12707 Intel Core i9-11900 BX8070811900 2.5 GHz LGA1200 16 MB Cache 65 W İşlemciSatıcı: ramazanmutlu
12.752,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
8 12752.90 Intel Core i9 11900 2,5 GHz 16 MB Cache 1200 Pin İşlemciSatıcı: teknostok | 9 yorum
13.424,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
9 13424.07 INTEL CORE i9 11900 16MB 8çekirdekli O/B UHD750 1200p 65w Kutulu+FanlıSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
13.687,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
10 13687.52 INTEL CORE i9 11900 16MB 8çekirdekli O/B UHD750 1200p 65w Kutulu+FanlıSatıcı: onlinealisverisyap
15.944,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
11 15944.29