Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: exbilisim | 4 yorum
11.384,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
1 11384.05 Intel Core i9 11900F 2,5 GHz 16 MB Cache 1200 Pin İşlemciSatıcı: QUEENCK | 8 yorum
11.755,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
2 11755.00 Intel Core i9-11900F 2.5 GHz LGA1200 16 MB Cache 65 W İşlemciSatıcı: ramazanmutlu
12.168,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
3 12168.90 INTEL 11.NESIL i9 11900F 2.50GHz 16M FCLGA1200 CPU İŞLEMCİ BOX FANLISatıcı: Hema Bilişim
12.199,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
4 12199.52 INTEL CORE i9 11900F 16MB 8çekirdekli VGA YOK 1200p 65w Kutulu+FanlıSatıcı: onlinealisverisyap
12.247,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 12257 Intel Core i9-11900F 2.5 GHz LGA1200 16 MB Cache 65 W İşlemciSatıcı: onlinealisverisyap
12.384,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
6 12384.31 Intel Core I9-11900f Bx8070811900f 2.5ghz Ddr4 Lga 1200 16 Mb 65 W IşlemciSatıcı: onlinealisverisyap
13.058,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önceki fiyat
7 13058.00 Intel Core i9-11900F 2.5 GHz LGA1200 16 MB Cache 65 W İşlemciSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
13.068,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 13068.00 Intel Core i9-11900F 2.5 GHz LGA1200 16 MB Cache 65 W İşlemciSatıcı: EX BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
13.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
9 13299.00 Intel Core i9 11900F 2,5 GHz 16 MB Cache 1200 Pin İşlemciSatıcı: Core Bilgisayar
15.343,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
10 15343.20 Intel Core i9-11900F 2.5 GHz LGA1200 16 MB Cache 65 W İşlemciSatıcı: onlinealisverisyap
15.379,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
11 15379.56