Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: DFS Bilgisayar
9.882,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
1 9882.00 Intel Core i9-11900K 3,50 GHz (Roket Gölü-S) Soket 1200 - tepsiSatıcı: Teknobiyotik
10.179,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
2 10179.00 Intel Core İ9-11900K 3.5 Ghz Lga1200 16 Mb Cache 125 W Islemci TraySatıcı: Dfsbilgisayar
10.273,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 10273.82 Intel Core i9 11900K 3,5 GHz 16 MB Cache 1200 Pin İşlemciSatıcı: Dfs Bilgisayar | 6 yorum
10.645,00 TL Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
4 10645.00 Intel Core i9-11900K 3.5 GHz LGA1200 16 MB Cache 125 W İşlemci TraySatıcı: DFSBilgisayar | 1 yorum
11.028,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
5 11028.83 Intel Core i9-11900K 3.5 GHz LGA1200 16 MB Cache 125 W İşlemci TraySatıcı: Teknobiyotik
11.239,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
6 11239.00 Intel I9-11900k 3.5 Ghz 5.3 Ghz 16mb Lga1200p Tray/fansızSatıcı: DFS Bilgisayar | 1 yorum
11.479,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
7 11479.39 Intel Core İ9 11900Kf Soket 1200 11. Nesil 3.50Ghz 16Mb Onbellek 14Nm Tray IslemciSatıcı: RAMTECHDONANIM
11.518,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 11518.94 Intel Core i9 11900K Soket 1200 11. Nesil 3.50GHz 16MB Önbellek 14nm Tray İşlemci 11.878,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 11888 Intel Core i9-11900K 3.5 GHz LGA1200 16 MB Cache 125 W İşlemci TraySatıcı: tekizmir
12.390,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
10 12390.85 Intel Core i9 11900K 3,5 GHz 16 MB Cache 1200 Pin İşlemciSatıcı: QUEENCK | 61 yorum
14.444,00 TL Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
11 14444.00