Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: verofis
17.641,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
1 17641.40 Intel Core i9 12900KF 3,2 GHz 30 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: QUEENCK
17.777,00 TL Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
2 17777.00 Intel Alder Lake Core i9 12900 16 Core 2.40 Ghz 30Mb 1700P Tray (Kutusuz) (12.Nesil) İşlemciSatıcı: Maksimum Bilgisayar
18.192,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 18192.90 Intel Alder Lake Core İ9-12900 16 Core 2.40 Ghz 30MB 1700P İşlemci TraySatıcı: bilisimse
20.829,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
4 20829.34 Alder Lake Core İ9 12900 16 Core 2.40 Ghz 30Mb 1700P Tray Kutusuz (12.Nesil) İşlemciSatıcı: pazareyle
20.958,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 20958.47 Intel Alder Lake Core i9 12900 16 Core 2.40 Ghz 30Mb 1700P Tray (Kutusuz) (12.Nesil) İşlemciSatıcı: BilişimSE
21.129,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 21129.20 Intel Alder Lake Core İ9 12900 16 Core 2.40 Ghz 30Mb 1700P Tray (Kutusuz) (12.Nesil) IslemciSatıcı: NusratBilişim
28.038,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
7 28038.92 Intel Alder Lake Core İ9-12900 16 Core 2.40 Ghz 30MB 1700P İşlemci TraySatıcı: NusratBilişim
28.907,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
8 28907.21 Intel Alder Lake Core i9 12900 16 Core 2.40 Ghz 30Mb 1700P Tray (Kutusuz) (12.Nesil) İşlemciSatıcı: Nusrat Bilişim
29.207,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
9 29207.21 Intel Core i9 12900 2,4 GHz 30 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: Bypazar
49.301,00 TL Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
10 49301.00