Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
1 saat önceki fiyat
1 15624.00 Intel Core i9-12900KF İşlemci 30 MB Akıllı Önbellek KutusuSatıcı: incehesap
16.329,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
2 16329.02 Intel Core i9-12900KF 3.2 GHz LGA1700 30 MB Cache 125 W İşlemciSatıcı: incehesap
16.775,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
3 16775.41 Intel Core I9-12900kf 3.2 Ghz Lga1700 30 Mb Cache 125 W IşlemciSatıcı: incehesap
16.890,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 16890.81 Intel Core i9-12900KF 3.2 GHz LGA1700 30 MB Cache 125 W İşlemciSatıcı: ebz
17.062,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
5 17062.90 Intel Core i9-12900KF 3.2 GHz LGA1700 30 MB Cache 125 W İşlemciSatıcı: Netsiparis
17.580,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
6 17580.90 Intel Core i9 12900KF 3,2 GHz 30 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: İnce hesap | 11 yorum
17.754,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
7 17754.55 Intel Core I9-12900kf 3.2 Ghz Lga1700 30 Mb Cache 125 W IşlemciSatıcı: NETSİPARİS
18.178,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 18178.50 Intel İ9-12900Kf 1700Pin 5.2Ghz 30Mb Cache IslemciSatıcı: KUANTUM SANAL
18.249,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
9 18249.98 Intel Core İ9-12900Kf 3.20Ghz 30Mb 1700P 12.Nesil Fansız BoxSatıcı: Ucuz Sepet
18.578,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
10 18578.91 INTEL CORE i9-12900KF 3.20GHz 30MB 12.Nesil 1700p BOX (FANSIZ)Satıcı: pazarola
19.388,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
11 19388.36 Intel Core i9 12900KF 5.20 Ghz 16 Çekirdek 30MB 1700p 10nm İşlemci 21.375,00 TL + Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
12 21385 Intel Core I9-12900KF 3.20GHZ 30MB 1700P 12.nesil Fansız BoxSatıcı: Tmark
37.825,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
13 37825.99