Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
17 dk önceki fiyat
1 14799.00 Intel Core i9-12900KS 3.4 GHz LGA1700 30 MB Cache 150 W İşlemciSatıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ | 2 yorum
15.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
2 15099.00 Intel Boxed Core I9-12900ks Processor 30-Bx8071512900kssrlddSatıcı: Nethouse | 1 yorum
15.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 15799.00 Intel I9 12900KS 3.2GHZ 30MB 1700P BOXSatıcı: EGEMEN TEKNOLOJİ
15.900,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 15900.00 Intel Alder Lake i9 12900KS 1700Pin Fansız Box İşlemciSatıcı: egementeknoloji
16.600,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
5 16600.00 Intel Core i9-12900KS 3.4 GHz LGA1700 30 MB Cache 150 W İşlemciSatıcı: KuantumSanal
19.114,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
6 19114.87 Intel Alder Lake İ9 12900Ks 1700Pin Fansiz (Box) 19.454,75 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
7 19454.75 INTEL ALDER LAKE CORE I9 12900KS 3.4GHz 1700P 30MB BOX (FANSIZ) (150W) UHD630Satıcı: Arslan Bilgisayar
19.511,00 TL + Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
8 19521 Intel Core i9 12900KS 3.40 Ghz 16 Çekirdek 30MB 1700p 10nm İşlemci 19.624,00 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
9 19634 Intel Alder Lake i9 12900KS 1700Pin 3.4Ghz 30MB Cache İşlemciSatıcı: KUANTUM SANAL
19.715,00 TL + Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
10 19725 Intel Core i9 12900KS 3,4 GHz 30 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: Exof Technology
19.913,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
11 19913.36 Intel Alder Lake İ9 12900Ks 1700Pin Fansiz (Box) 20.258,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
12 20258.35 Intel Core i9 12900KS 3,4 GHz 30 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: Bypazar
21.504,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
13 21504.00