Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
2 saat önceki fiyat
1 23269.26 Intel Raptor Lake İ9 13900K 5.80 Ghz 1700Pin Fansız (Box) VgalıSatıcı: Arslan Bilgisayar
23.885,00 TL + Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
2 23895 Intel Core i9-13900K masaüstü işlemci 24 çekirdek (8 P çekirdek + 16 E çekirdek) 36M önbellek, 5,8 GHz'e kadar BX8071513900KSatıcı: netsiparis
24.429,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
3 24429.10 Intel Core i9-13900K 3 GHz LGA1700 36 MB Cache 125 W İşlemciSatıcı: oembilisim | 17 yorum
24.900,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
4 24900.00 Intel Core i9 13900K 3.00GHz 24 Çekirdek 36MB Önbellek LGA1700 Soket UHD 770 GraphicsSatıcı: OEM BİLİŞİM
24.900,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 24900.00 Intel Core i9-13900K 3 GHz LGA1700 36 MB Cache 125 W İşlemciSatıcı: unitech
24.972,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
6 24972.25 INTEL CORE İ9-13900K 3.0 GHZ (TURBO 5.80 GHZ) 36MB CACHE 24 ÇEKİRDEK LGA 1700 13.NESİL İŞLEMCİSatıcı: onlinealisverisyap
25.043,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 25043.40 Intel Core I9-13900k 3 Ghz Lga1700 36 Mb Cache 125 W Işlemci BoxSatıcı: incehesap
25.155,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 25155.96 INTEL i9-13900K 24 Core, 3.00Ghz, 36Mb, 125W, LGA1700, 13.Nesil, BOX, (Grafik Kart VAR, Fan YOK)Satıcı: corebilgisayar
25.215,00 TL + Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
9 25225 Intel Core i9-13900K 3 GHz LGA1700 36 MB Cache 125 W İşlemciSatıcı: Netsiparis
25.278,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
10 25278.40 Intel 13.Nesıl İ9 13900K 5.80 Ghz 36M Fclga1700 Cpu Islemcı Box Fansız 25.362,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
11 25362.72 Intel Core i9-13900K 5.8GHz 32MB Önbellek 24 Çekirdek 1700 İşlemci 25.763,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 25763.66 Intel Core i9 13900K 3.0 Ghz 24 Çekirdek 36MB 1700p 10nm İşlemci 25.852,00 TL + Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
13 25862 Intel Core i9 i9-13900K 3 GHz 36 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: netsiparis | 38 yorum
26.071,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
14 26071.43 INTEL CORE İ9-13900K 3.0 GHZ (TURBO 5.80 GHZ) 36MB CACHE 24 ÇEKİRDEK LGA 1700 13.NESİL İŞLEMCİSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
27.433,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
15 27433.12 Intel Core I9-13900K 3.0Ghz 36Mb 1700P 13.NesilSatıcı: Ucuz Sepet
27.512,67 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
16 27512.67 Intel Core i9 i9-13900K 3 GHz 36 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: Hızlı Stok
30.574,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
17 30574.50 INTEL i9-13900K 24 Core, 3.00Ghz, 36Mb, 125W, LGA1700, 13.Nesil, BOX, (Grafik Kart VAR, Fan YOK)Satıcı: ENPOLYTECH-BURSA
33.757,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
18 33757.80