Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: MTBİLİSİM | 10 yorum
17.599,00 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
1 17609 Intel Core i9 13900KF 3.0 Ghz 24 Çekirdek 36MB 1700p 10nm İşlemci 18.766,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 18776 Intel Core i9-13900KF 3 GHz LGA1700 36 MB Cache 125 W İşlemciSatıcı: magic
20.499,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
3 20499.99 Intel Core I9 68mb 24çekirdekli Vga Yok 1700p 125w Kutulu FansızSatıcı: Mt Bilişim
20.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 20599.00 Intel Core I9-13900Kf 3.0Ghz 36Mb 1700P 13.NesilSatıcı: MTBİLİŞİM
20.679,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
5 20679.06 Intel Core i9-13900KF 3.00GHz 24 Çekirdek 36MB L3 Önbellek Soket 1700 İşlemci 21.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 21099.00 Intel Core i9-13900KF 3 GHz LGA1700 36 MB Cache 125 W İşlemci TraySatıcı: Teknovars
21.271,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
7 21271.00 Intel Core i9 13900KF 3.00GHz 24 Çekirdek 36MB Önbellek LGA1700 Soket 10nm Kutulu Box İşlemciSatıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
21.549,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
8 21549.99 Intel Core i9-13900KF 36 MB 3.0 GHz 24 Çekirdek Cache İşlemciSatıcı: Magic Teknoloji
21.949,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
9 21949.99 Intel Core i9-13900KF 3 GHz LGA1700 36 MB Cache 125 W İşlemciSatıcı: fugatek
22.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
10 22699.00 Intel Raptor Lake İ9 13900Kf 5,80 Ghz 1700Pin Fansız (Box) VgasızSatıcı: Arslan Bilgisayar
22.881,00 TL + Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
11 22891 Intel Core i9 13900KF 3.00GHz 24 Çekirdek 36MB Önbellek LGA1700 Soket 10nm Kutulu Box İşlemciSatıcı: onlinealisverisyap
23.771,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
12 23771.12 Intel Core i9-13900KF 5.8GHz 32MB Önbellek 24 Çekirdek 1700 İşlemci 24.635,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
13 24635.44 Intel Core i9 13900KF 3.00GHz 24 Çekirdek 36MB Önbellek LGA1700 Soket 10nm Kutulu Box İşlemciSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
24.717,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
14 24717.88 Intel Core I9-13900Kf 3.0Ghz 36Mb 1700P 13.NesılSatıcı: Ucuz Sepet
26.172,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
15 26172.61 Intel Core I9- 3.0ghz 36mb 1700p 13.nesılSatıcı: Core Tecnoloji
26.320,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
16 26320.84 Intel Core i9 13900KF 3 GHz 36 MB Cache 1700 Pin İşlemciSatıcı: İntekzo | 1 yorum
26.323,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
17 26323.96 INTEL i9-13900KF 24 Core, 3.00Ghz, 36Mb, 125W, LGA1700, 13.Nesil, BOX, (Grafik Kart YOK, Fan YOK)Satıcı: ENPOLYTECH-BURSA
34.233,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
18 34233.00