Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: 7Kat Endüstriyel
34.448,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 34448.05 Palmera Pa10000djk5 Eur5 Marsli Monofaze Dizel Jenerator 9.3 KvaSatıcı: BALSÜZEN MAKİNA
35.244,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 35244.30 Palmera PA10000DJK5 EUR5 Marşlı 9.3 kVA Monofaze Dizel JeneratörSatıcı: 7Kat
37.378,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
3 37378.90 Palmera PA10000DJK5 EUR5 Marşlı 9.3 kVA Monofaze Dizel JeneratörSatıcı: Balsüzen-Makina
37.529,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
4 37529.90 Palmera PA10000DJK5 Eur5 Dizel 6,5 Kw Marşlı Jeneratör Monofaze - 112790Satıcı: 7 KAT
43.911,00 TL + Kargo Siteye Git ❯52 dk önceki fiyat
5 43921