• 15 Temmuz'da Mülki İdare  Resimleri
15 Temmuz'da Mülki İdare  Resimleri
Yazar:
Yayınevi:
Sayfa Sayısı:
482 sayfa
Kağıt Kalitesi:
Dil:
Cilt Tipi:
Basım Yılı:
2018
Baskı Sayısı:
1

15 Temmuz'da Mülki İdare - Kitap Fiyatları

15 Temmuz'da Mülki İdare Fiyat Geçmişi

15 Temmuz'da Mülki İdare - Kitap Detayları

Temel Bilgiler

Basım Bilgileri

Diğer Bilgiler

  • Liste Fiyatı 75 TL
Tanıtım

15 Temmuz 2016 tarihinde mülki idare amirleri kararlı bir şekilde, darbe karşısındaki yerlerini almıştır. Dik bir duruş içinde kamu kurumları, kamu görevlileri ve halkı yönlendirmişlerdir. Demokrasi nöbetleri sürecinde etkin bir rol üstlenmişlerdir. Bu çalışma, “hain darbe teşebbüsü” sürecinde, illerde etkili bir direnişe yön veren mülki idare amirlerini konu almaktadır. Valiler başta olmak üzere Devleti ve Hükümeti temsil eden mülki idare amirlerinin, 81 il de liderlik fonksiyonlarını üstlenerek yaşadıklarını, aldıkları kritik kararları, edindikleri tecrübeleri ortaya çıkarmak, bu kitabın öncelikli amaçları arasındadır.

Çapar, S. (Ed.) (2018) 15 Temmuz’da Mülkiİdare, Ankara: TİAV

 

15 Temmuz'da Mülki İdare Yorumları

Copyright © 2014-2020 Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası İletişim Facebook Twitter

* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.