3.0 (1 kullanıcı)
  • Bir Kuzey Macerası (Cep Boy)  Resimleri
Bir Kuzey Macerası (Cep Boy)  Resimleri
Yazar
Yayınevi
Çevirmen
48 sayfa
Sayfa Sayısı
Kağıt Kalitesi
Dil
Cilt Tipi
2019
Basım Yılı

Bir Kuzey Macerası (Cep Boy) - Kitap Fiyatları

Fiyat bilgisi bulunamadı

Bir Kuzey Macerası (Cep Boy) Fiyat Geçmişi

Bir Kuzey Macerası (Cep Boy) - Kitap Detayları

Temel Bilgiler

Basım Bilgileri

Diğer Bilgiler

  • Liste Fiyatı 7 TL
Tanıtım

Bir Kuzey Macerası, tüm kahramanların yolculuklarınınki gibi çetin ve zorlu bir dönüşümü anlatıyor. Bu kitapta, âşık olduğu kadına yeniden kavuşma hayalleriyle yollara düşen, sefaletin her türlüsüyle tanışan, yolun sonuna geldiğindeyse hayal kırıklığı içinde avareye dönüşen bir adamın şaşırtıcı macerasına tanık oluyoruz: “Ona başıma gelenleri anlattım; garip denizlerde neler olduğunu, garip memleketlerde neler yaptığımı, yorucu işlerimi, açlık yıllarını ve onun en baştan beri bana ait olduğunu anlattım. O gün ve daha önceki günlerde adamla aramda geçenleri dahi anlattım. Konuşurken gözlerinde şafak gibi parlak ve büyük bir vaat belirdiğini gördüm.”

Karbon Kitaplar, Jack London’ın 1900’de yayımlanan Kurdun Oğlu derlemesi içindeki An Odyssey to the North özgün adlı hikâyesini aslından çevirdi.

Bir Kuzey Macerası (Cep Boy) Yorumları

Copyright © 2014-2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası İletişim Facebook Twitter

* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.