• Cennet Çayırı Resimleri
Cennet Çayırı Resimleri

Cennet Çayırı

Yazar:
Yayınevi:
Çevirmen:
Sayfa Sayısı:
216 sayfa
Kağıt Kalitesi:
Dil:
Cilt Tipi:
Basım Yılı:
2018

Cennet Çayırı - Kitap Fiyatları

Cennet Çayırı Fiyat Geçmişi

1 Yıl 6 Ay 3 Ay
Sponsorlu
Ekran Boyutu
Ekran Çözünürlüğü
İşlemci Modeli
Kampanyaya Git

Cennet Çayırı Temel Özellikleri

Yazar:
Yayınevi:
Çevirmen:
Sayfa Sayısı:
216 sayfa
Kağıt Kalitesi:
Dil:
Cilt Tipi:
Basım Yılı:
2018
Baskı Sayısı:
2
Liste Fiyatı:
16.67 TL
En:
14 cm
Boy:
20 cm

Cennet Çayırı - Kitap Detayları

Temel Bilgiler

Basım Bilgileri

Diğer Bilgiler

Tanıtım

California’nın bir vadisinde geçen, birbiriyle bağlantılı bu on iki öyküsünde John Steinbeck, yine çarpıcı anlatım gücünü gözler önüne seriyor. Bir doğa harikası olan Cennet Çayırı keşfedildikten sonra kimileri kafalarında ütopyacı fikirlerle, kimileri başka hayatlardan kaçmak amacıyla buraya gelmişlerdir. Steinbeck, tekinsiz Battle Çiftliği’ne yerleşen Munroe ailesinin çevresinde gelişen öykülerde insan ruhunun en saf yönlerinden en karanlık köşelerine kadar destansı bir yolculuğa çıkarıyor okuru. Cennet Çayırı’nın görünüşte sıradan yaşamlar süren sakinleri, her bir öyküde adım adım kişisel felaketlerine ve hüsranlarına doğru yol alırken, insanlığın en derin yanılgıları, duygusal zaafları, düşünsel sınırlılıkları satırlara dökülüyor. Steinbeck’in ilk dönem eserlerinden olan Cennet Çayırı, gerek doğa gerek insan tasvirleriyle ölümsüzleşmiş bir klasik.

Cennet Çayırı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
  • Yeni
  • Eski
  • Faydalı
  • Olumlu
  • Olumsuz

Copyright © 2014-2020 Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası İletişim Facebook Twitter Epey UK

* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.