3.0 (1 kullanıcı)
  • Define Adası (Kısaltılmış Metin)  Resimleri
Define Adası (Kısaltılmış Metin)  Resimleri
Yazar
Yayınevi
Çevirmen
96 sayfa
Sayfa Sayısı
Kağıt Kalitesi
Dil
Cilt Tipi
2019
Basım Yılı

Define Adası (Kısaltılmış Metin) Fiyatları

Define Adası (Kısaltılmış Metin) Fiyat Geçmişi

3 Ay

Define Adası (Kısaltılmış Metin) Özellikleri

Temel Bilgiler

Basım Bilgileri

Diğer Bilgiler

  • Set Halinde Hayır
  • Liste Fiyatı 5 TL
Tanıtım

18. yüzyılın ikinci yarısı okyanusların korsan kaynadığı, uzak adaların inanılmaz maceralara sahne olduğu bir dönemdir. Jim Hawkins, bu karışık günlerde ailesiyle birlikte İngiltere’nin güney kıyılarındaki Amiral Benbow Hanı’nda yaşamaktaydı. Yolu Amiral Benbow’a düşen Billy Bones isimli eski bir korsan, hanı işleterek kıt kanaat geçinen ailenin yaşamını değiştirecekti. Bones’un korsan Flint’in definesinin yerini gösteren bir haritası vardı ve bu harita, bir bela mıknatısı gibi bütün korkunç korsanları hana çekiyordu. Define haritası bir rastlantı sonucu Jim Hawkins’in eline geçti ve heyecanlı bir define avı başladı.

Define Adası (Kısaltılmış Metin) Yorumları

Copyright © 2014-2019 Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası İletişim Facebook Twitter

* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.