• Dünyanın Merkezine Seyahat (Kısaltılmış Metin) (Cep Boy)  Resimleri
Dünyanın Merkezine Seyahat (Kısaltılmış Metin) (Cep Boy)  Resimleri
Yazar:
Yayınevi:
Sayfa Sayısı:
44 sayfa
Kağıt Kalitesi:
Dil:
Cilt Tipi:
Basım Yılı:
2019
Baskı Sayısı:
1

Dünyanın Merkezine Seyahat (Kısaltılmış Metin) (Cep Boy) - Kitap Fiyatları

Dünyanın Merkezine Seyahat (Kısaltılmış Metin) (Cep Boy) Fiyat Geçmişi

1 Yıl 6 Ay 3 Ay

Dünyanın Merkezine Seyahat (Kısaltılmış Metin) (Cep Boy) - Kitap Detayları

Temel Bilgiler

Basım Bilgileri

Diğer Bilgiler

Tanıtım

Bilim kurgunun özgün kalemi Jules Verne’in en sevilen eserlerinden Dünya’nın Merkezine Seyahat geleceği ön görmede, çağın ötesine geçmede eşsiz bir anlatıma sahiptir. Hikâyenin baş kahramanı Axel ve bilim adamı amcası Profesör Liedenbrock, tam birer kitap tutkunudur. Profesörün eline runik alfabeyle yazılı bir kitap geçer. Ona korkmamasını, Dünya’nın merkezine inmesini söylüyordur kitap. Axel ve Profesör İzlanda’ya doğru gemiyle uzun ve meşakkatli bir yolculuğa atılır. İşte bütün macera yolculuktan sonra başlar. Fırtına, dev balıklar, susuzluğa rağmen yılmayan iki kâşif hedeflerine ulaşabilecek mi? Yoksa sadece teknolojik gelişmelerin işaret fişeği mi olacaktır bu macera, cevabını kitabınızda bulacaksınız.

Karbon Kitaplar, Verne’in “Voyage Au Centre De La Terre” orijinal adlı eserini Fransızca aslından kısaltarak Türkçeye çevirdi.

Dünyanın Merkezine Seyahat (Kısaltılmış Metin) (Cep Boy) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
  • Yeni
  • Eski
  • Faydalı
  • Olumlu
  • Olumsuz

Copyright © 2014-2020 Tüm Hakları Saklıdır.

Kullanım Şartları Gizlilik Politikası İletişim Facebook Twitter Epey UK

* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.