Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Amazon Germany
Yurtdışı ürünleri farklı özellik ve garanti şartlarında olabilir.
6.680,82 TL + 139,60 TL Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
1 6690.82 Kodak Pixpro WPZ2 su geçirmez kamera, 4 kat zoom, 16 MP, maviSatıcı: Amazon Germany
6.692,30 TL + 135,87 TL Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
2 6702.3 Kodak Pixpro Wpz2/4x Su Altı Fotoğraf Makinesi + 16GBSD + 2.lityum PilSatıcı: Kodak Türkiye
13.290,00 TL Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
3 13290.00 Kodak Pixpro WPZ2/4x Su Altı Fotoğraf Makinesi + 16GBSD + 2.LİTYUM PİL + ADAPTÖRSatıcı: Kodak Türkiye
13.290,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
4 13290.00 Kodak PixPro Wpz2/4X Su Altı Fotoğraf Makinesi - 16 GB SD - 2 Lityum PilSatıcı: Kodak Türkiye
13.290,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 13290.00 Kodak Pixpro WPZ2/4x Su Altı Fotoğraf Makinesi + 16GBSD + 2.Lityum Pil + AdaptörSatıcı: Kodak Türkiye
13.290,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
6 13300 Kodak Pixpro Wpz2 - 16MP, 4 Optik Zoom, 15 Metre Su GeçirmezSatıcı: Aras Foto | 2 yorum
13.999,00 TL Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
7 13999.00