4.4 (6 oy) / 12 yorum
Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.1
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Kullanım Mesafesi:
Kullanım Süresi (Genel):
7.5 saat

QCY T17 Kulaklık Fiyatları

QCY T17 Kulaklık Fiyat Geçmişi

QCY T17 Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
  • Bluetooth Var
  • Bluetooth Standardı 5.1
  • Bluetooth Profili A2DP AVRCP HFP
  • Bluetooth Özellikleri AAC SBC
  • NFC Yok
  • Çoklu Bağlantı Yok
  • Gecikme Süresi 110 ms
  • Kullanım Mesafesi 10 m
  • Kullanım Süresi (Genel) 7.5 saat
  • Kullanım Süresi (Yoğun) 4.5 saat
  • Kullanım Süresi (+Şarj Kutusu) 26 saat
  • Şarj Tipi Şarj Kutusu

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

QCY T17 Kulaklık Yorumları (12 yorum)
Yorumları Sırala
  • Faydalı
  • Yeni
  • Eski

İbrahim K**** Y**** Profil Resmi
İbrahim K**** Y**** Yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum. Oldukça sağlam, ses çıkışı güzel bir kulaklık. Bir ara ses kısıklığı oldu. İçindeki filtreyi delince normale döndü. Ama mikrofonu(telefon görüşmesinde karşıya giden ses) problemli. Bütün gürültüler karşı tarafta. Müzik dinleme, oyun oynama konusunda mükemmel. Ama telefon görüşmesinde kötü
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 gün önce
Hakan Ş**** Profil Resmi
Hakan Ş**** Arkadaşlar 6 aydır kulanıyorum sesi , şarjı ve kalitesi iyi ancak Qcy app uygulamasına bağlanmıyor. Listede cihazın ismi var ancak eşleştirmeyi başaramamış koskoca Qcy şirketi. Uygulmaya bağlanabilse daha iyi olurdu.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 6 ay önce
oguzhan_exe Profil Resmi
oguzhan_exe Bağlanabildiniz mi hala aynı sıkıntı varmı
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 5 ay önce
Hakan Ş**** Profil Resmi
Hakan Ş**** Evet halen bağlanamıyor. Googledeki forumlara baktığım zaman herkeste aynı sıkıntı var.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 4 ay önce
Eren S*** a**** Profil Resmi
Eren S*** a**** 2 3 günde bir sıfırlama gerektiriyor genel bir bug var
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce
Can Y******* Profil Resmi
Can Y******* Daha öncesinde QCY T15 & T11 kullandım ama birşey diyebilirim ki aralarında en güzeli bu bana göre ses kalitesi ve zarifliği beni cezbeddi harbiden güzel kulaklık ben çok beğenerek kullanıyorum ve şunu da eklemek istiyorum ki geçen gün arkadaşıma bir muhabbetten dolayı tekini verdim çocuk düşürdü suyun içine en ufak ne arıza ne bozulma meydana geldi gönül rahatligi ile alabilir kullanabilirsiniz ..
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Just i******* A** r**** Profil Resmi
Just i******* A** r**** tizleri gerçekten çok fazla baskın güçlü %70 tiz varsa %30 bas var baslari düşük ama yine de dert edecek kadar düşmedim F/Performans ürünü a101 de 199 tl koydular 24 saat dolmadan stok bitti aw napacaz bende 239 tl ye aldım kulaktan düşmüyor Qcyt1c ve qcyt1 e kıyasla ses performansı bi tık düşük sebebi de şu "qcyt1c" modeline göre ses sanki bi 70 cm arkanızdan yada uzağınızdan geliyor gibi hissettiriyor çünkü brn qcyt1 ve t1c modelinden geçiş yaptım farkı da bu oldu ses uzaktan geliyor gibi 70 cm fln ama bi de bas konusu var gerçekten aşırı bas seven biri olarak üzüldüm ama o kadar da ağlamayacağım kullanıp geçeceğim 😎 aşırı müzik dinleyen birisi olarak bu benim için bir sorun fakat yapacak bir şey yok aldık sonuçta. önümüze bakmak gerek Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 1 yıl önce
C. Ş* Profil Resmi
C. Ş* Tizler özellikle son ses seviyesinde kulak tırmalayıcı derecede baskın. Bas neredeyse yok. Bas seven biri alırsa büyük hayal kırıklığına uğrar. Ona göre alın.
C. Ş* Profil Resmi
C. Ş* QCY HT05 (Melobuds) ve QCY T18 (Melobuds) modellerini de ekleyebilir misiniz?
Epey Profil Resmi
Epey https://www.epey.com/kulaklik/karsilastir/805924-805929/qcy-t18-melobuds_qcy-ht05-melobuds/
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Sinem G** Profil Resmi
Sinem G** tizleri baskın
1ssoo_ Profil Resmi
1ssoo_ f/p úrúnú.
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
st
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2024 Tüm Hakları Saklıdır.