3.7 (66 oy) / 33 yorum

QCY T5 Kulaklık

Ses Çıkışı:
Bağlantı Tipi:
Bluetooth:
Var
Bluetooth Standardı:
5.0
Mikrofon:
Var
Kumanda:
Var
Sürücü Çapı:
Kullanım Mesafesi:

QCY T5 Kulaklık Fiyatları

Fiyat bilgisi bulunamadı

QCY T5 Kulaklık Fiyat Geçmişi

QCY T5 Kulaklık Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ

• Bağlantı Tipi Tam Kablosuz
  • Bluetooth Var
  • Bluetooth Standardı 5.0
  • Bluetooth Profili A2DP AVRCP HFP HSP
  • Bluetooth Özellikleri AAC SBC
  • NFC Yok
  • Çoklu Bağlantı Yok
  • Kullanım Mesafesi 10 m
  • Kullanım Süresi (Genel) 5 saat
  • Kullanım Süresi (Yoğun) 4 saat
  • Kullanım Süresi (+Şarj Kutusu) 25 saat
  • Şarj Tipi Şarj Kutusu
  • Şarj Süresi 120 dk

FİZİKSEL ÖZELLİKLER FİZİKSEL ÖZELLİKLER

QCY T5 Kulaklık Yorumları (33 yorum)
Yorumları Sırala
  • Faydalı
  • Yeni
  • Eski

İlter Profil Resmi
İlter Windows'a bağlamaya çalıştığımda tek bir kulaklığın sağ ve sol parçası 2 ayrı kulaklık olarak görünüyordu üstelik bir türlü ikisini birden bağlayamamıştım. Ya birinin hem bilgisayara/telefona hem diğerine bağlanması ya da ikisinin birden kutuya kutunun da bilgisayara/telefona bağlanması gerekmiyor mu? Ayrıca ses kalitesi cihazdan kulaklığa giderken vasatın altına düşmüş (muhtemelen kulaklığın o kadar yüksek hızda gelen sıkıştırılmış ses verisini çözümleyip açmaya gücü yetmemiş ki kaliteyi de beraberinde götürerek sınırlamış hızı) ve kulaklığa ulaşınca ses sonradan rötüşlanıp equalizer'lanmış, kaybolan tizler o vasat kalan sesten geri getirilmeye çalışılmış dinlerken bunu anlayabiliyorsunuz. Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 7 ay önce
Zafer B********* Profil Resmi
Zafer B********* Ben bu kulakligi 2seneden beri kulaniyorum ve bağlanti kopma veya ses kesilme bağlanmama gibi sorunlarda yaşamadım kulakligi temizlerken hoparlörün icine baski uyguladim yanlislikla ve ses az gelmeye basladi
Alacaksaniz eyer oyun ve muzik dinlemeyi severim diyosaniz tam size gore bi kulaklik tavsiye ederi
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
MERT Ş**** Profil Resmi
MERT Ş**** Kulaklığı ilk aldığımdada iyiydi ama 3 4 ay sonra bağlantı konusunda sorun oluyor ikisi birden eşleşmiyor ikisini takıyorum birinden ses geliyor biri kulağıma takdığım anda bağlantı zırt oluyor tavsiye etmem
Fırat A**** Profil Resmi
Fırat A**** Bitanesi kulağında çalışır durumdayken diğerini taktığın zaman mı bağlantı kopuyor biri kulağıma taktığım anda bağlantı kopuyor demişsin de
MERT Ş**** Profil Resmi
MERT Ş**** Evt bağlantısı çok kötüleşti birini takıyorum sorun yok ama diğerinide takınca hiç bir şekilde senkronize olmuyorlar
Can Y******* Profil Resmi
Can Y******* Arkadaşlar Hepsiburada dan aldım . Çok memnunum her konuda süper . Şarj olarak ses olarak. Bundan önce t8 vardı düşünün bak 3 model olmasına rağmen T5 i tavsiye ediyorum daha çok beğendim alicak olanlqra tavsiyem alabilirsiniz gönül rahatligi ile . Sorunsuz bir şekilde kullanıyorum en ufak bir sıkıntısı bile yok 2 sene garantili . En ufak sorun da yenisini tahsil edebilirsiniz ... Hepsiburada alın kafanız rahat olsun
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 yıl önce
m4trıden Profil Resmi
m4trıden [Bu yorum üye tarafından kaldırılmıştır]
- 1 yıl önce
Ibrahim Profil Resmi
Ibrahim Ekim ayında 120 liraya almıştım. Başta hiçbir sorun olmamasına rağmen şu an ciddi derecede bağlantı sorunları yaşıyorum. Şarjı tam olmasına rağmen bağlantı kopuyor ve senkronizasyon problemi yaşanıyor. Telefonu cebime koyduğum anda ses gidiyor. Benim ürünüm de sıkıntılı olabilir ancak kesinlikle memnun kalmadığımı söylemeliyim.
Faydalı (2) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 yıl önce
Kaptan Profil Resmi
Kaptan Çiçek sepetini kaldırın ürün yok. Kolpadan oradan duruyor @epey
ugur t***** Profil Resmi
ugur t***** Çöp elimde bile müzik kopuyor çalmıyor leş
matr1denn Profil Resmi
matr1denn Kulaklığı Bluetooth 4.2 telefonda gecikme yapar mı? Kullanan varsa oyunda gecikme oluyor mu?
green k**** &**** b**** ö**** Profil Resmi
green k**** &**** b**** ö**** göremezsinki telefonda bluetooth 5.0 ve üzeri değilse
Bilal K*** Profil Resmi
Bilal K*** Kulaklık sorunsuz calisiyor Resim
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 yıl önce
Özgür G** Profil Resmi
Özgür G** Kesinlikle almayın gidin aynı fiyata kablolu kulaklık alın.
Neden böyle söylediğine gelince...
Yaklaşık olarak 6 ay önce aldım ilk 10-20 gün bir problem yoktu fakat daha sonra dışarıda en ufak bir rüzgârda kısa süreli bağlantı kopmaları yaşamaya başladım.
Bu sorun git gide ilerledi sol kulaklık 3. Ayın sonunda telefona hiç bağlanmıyor. Sorunu çözmek için telefonun bağlantı ayarlarını sıfırladım bilmem kaç kere kulaklığı resetledim fakat çözüm olmadı.
Şu an ise iki kulaklık telefona bağlanıyor fakat bağlantı kopmaması için telefonu ağzımda taşımam gerekiyor, aşağı indirince bağlantı kopuyor. Yazdıklarım tamamen kullanıcı deneyimi, kulaklık uçuyor kaçıyor diyenlere inanmayın...
Devamını Oku
Faydalı (0) Faydalı Değil (2) Yanıtla - 2 yıl önce
Bilal K*** Profil Resmi
Bilal K*** Servise yollamanı tavsiye ederim ben 7-8 aydır bir sorun yaşamadım
Faydalı (2) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 yıl önce
▼ daha fazla yorum göster ▼

QCY T5 Kulaklık Facebook Yorumları

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
st
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2024 Tüm Hakları Saklıdır.