Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: indirimdehepsi
167.909,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
1 167909.04 Asus Rog Strix Scar 18 G834jy-N6035w Intel Core I9 13980Hx 32Gb 2Tb Ssd Rtx4090 Windows 11 Home 18" Wqxga Tasinabilir BilgisayarSatıcı: Ensarbilişim
171.303,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
2 171303.00 Asus Rog Strix Scar 18 G834JY-N6035W Intel Core I9 13980HX 32GB 2tb SSD RTX4090 Windows 11 Home 18" Wqxga Taşınabilir BilgisayarSatıcı: PEG HOME
173.000,00 TL + Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
3 173010 Asus Rog Strix Scar 18 G834JY-N6035W i9-13980HX 64 GB 2 TB SSD RTX4090 W11H 18" W11H Dizüstü BilgisayarSatıcı: cosarbilisim
188.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
4 188500.00 Asus Rog Strix Scar 18 G834JY-N6035W Intel Core I9 13980HX 64GB 2tb SSD RTX4090 Windows 11 Home 18" Wqxga Taşınabilir BilgisayarSatıcı: AselNet
192.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
5 193009