Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: EPROM TEKNOLOJI | 8 yorum
11.249,00 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
1 11259 ASUS X515ja br2006t 10.nesil Core I3 1005g1 4gb 256gb Ssd 15.6" w10 BilgisayarSatıcı: Sner Teknoloji | 11 yorum
12.349,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
2 12349.00 ASUS X515ja-br2006t-p Intel Core I3 1005g1 8gb 256gb Ssd Windows 10 Home 15.6Satıcı: SipyTech | 62 yorum
12.404,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
3 12404.00 Asus X515JA-BR2006T-P Intel Core i3 1005G1 8GB 256GB SSD Windows 10 Home 15.6" Taşınabilir BilgisayarSatıcı: AselNet | 13 yorum
12.449,00 TL + Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
4 12459 Asus X515ja-Br2006t-P Intel Core İ3 1005G1 8Gb 256Gb Ssd Windows 10 Home 15.6" Tasinabilir BilgisayarSatıcı: Ensarbilişim
12.543,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
5 12543.02 Asus X515JA-BR2006T i3-1005G1 4 GB 256 GB SSD 15.6" W10 FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: HALİLBİLGİSAYAR
12.700,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
6 12700.99