Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: EPROM TEKNOLOJI | 279 yorum
10.988,00 TL + Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
1 10998 Asus X515JA-EJ2137 Intel Core i3 1005G1 4GB 256GB SSD Windows 10 Home 15.6" FHD Taşınabilir BilgisayarSatıcı: EPROM TEKNOLOJI
10.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
2 11009 ASUS X515ja-ej2138 10.nesil Core I3 1005g1 - 8gb - 256gb Ssd-15.6inc-dos Ej2138sSatıcı: Sner Teknoloji
11.649,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
3 11649.00 Asus X515ja-Ej2137 Intel Core İ3 1005G1 4Gb 256Gb Ssd Freedos 15.6" Tasinabilir Bilgisayar 11.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
4 11799.00 Asus X515ja-Ej2137 Intel Core İ3 1005G1 12Gb 256Gb Ssd Freedos 15.6" Fhd Tasinabilir BilgisayarSatıcı: Ensarbilişim
11.857,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
5 11857.02 ASUS X515ja-ej2137 Intel Core I3 1005g1 4gb 256gb Ssd Freedos 15.6" LaptopSatıcı: Tech Nokta
11.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
6 11899.00 Asus X515JA-EJ2138 i3-1005G1 4 GB 256 GB 15.6" Free Dos Dizüstü BilgisayarSatıcı: serytech
11.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
7 11999.00