Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknoraks
53.758,00 TL + Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
1 53768 Hp Create G7 1J3r9ea İ7-10750H 16Gb 512Ssd Rtx2070 15.6" Fullhd W10p Tasinabilir Is IstasyonuSatıcı: Teknoraks
54.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
2 54699.00 HP Create G7 1J3R9EA i7-10750H 16GB 512SSD RTX2070 15.6" FullHD W10P Taşınabilir İş İstasyonuSatıcı: Teknoraks
55.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
3 55399.00 HP ZBook Create 15 G7 1J3R9EA i7-10750H 16 GB 512 GB SSD RTX2070 15.6" W10P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: teknoraks
55.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
4 55899.00 Hp Create G7 1J3R9Ea I7-10750H 16Gb 512Ssd Rtx2070 15.6 İnç Fullhd W10P Taşınabilir İŞ İStasyonu GriSatıcı: Teknoraks
55.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 55899.00 HP Create G7 1j3r9ea I7-10750h 16gb 512ssd Rtx2070 15.6" Fullhd W10p Taşınabilir Iş Istasyonu T09736 56.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
6 56099.00 Hp Create G7 1J3R9EA i7-10750H 16 GB 512SSD RTX2070 15.6" FHD Windows 10 Pro Taşınabilir Iş IstasyonuSatıcı: teknoraks
80.249,00 TL + Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
7 80259