Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: ispartadijital
19.394,65 TL + Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
1 19404.65 Lenovo Thinkbook 15 G3 Acl Amd Ryzen 5 5500U 16 GB 512 GB SSD 15,6" FHD Freedos Taşınabilir Bilgisayar 21A40038TXSatıcı: ICON BİLİŞİM | 58 yorum
19.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
2 20009 LENOVO Thinkbook 15 21a40038tx R5-5500u 16gb 512gb Ssd 15.6'' Fdos o-UNUN0LNV0124Satıcı: İCON Bilişim
19.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 19999.00 LENOVO Thinkbook 15 G3 Acl 21a40038tx R5-5500u 16 Gb 512 Gb Ssd 15.6" Dos Fhd Dizüstü BilgisayarSatıcı: ISPARTA DİJİTAL
19.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 19999.00 Lenovo Thinkbook 15 G3 Ryzen 5 5500u 16gb 512gb Ssd 15,6" Fhd Taşınabilir Bilgisayar 21a40038txSatıcı: PER4MANCE
23.867,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 23877.71 Lenovo Thinkbook 15 G3 R5 5500u 16gb 512gb Ssd 15,6" Fhd W11p Taşınabilir Bilgisayar 21a40038txSatıcı: PER4MANCE
24.613,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 24623.58