Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BozdanTeknoloji | 3 yorum
19.734,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
1 19734.05 LENOVO V15 G2 82kb00cbtx I7-1165g7 8gb 512gb Ssd 15.6" Full Hd Freedos NotebookSatıcı: Bozdan Teknoloji
19.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
2 19999.00 Lenovo V15 G2 Itl 82Kb00cbtx İ7-1165G7 8 Gb 512 Gb Ssd 15.6" Free Dos Fhd Dizustu Bilgisayar 20.053,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 20053.43 LENOVO V15 I7-1165g7 8gb 512ssd Fdos 15.6" Fhd 82kb00cbtxSatıcı: SZRTEKNOLOJİ
20.479,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
4 20479.00 Lenovo V15 G2 ITL 82KB00CBTX i7-1165G7 8 GB 512 GB SSD 15.6" Free Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: verofis
20.850,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
5 20850.00 Lenovo V15 82Kb00Cbtx I7-1165G7 8Gb 512Ssd 15.6 Inç Fhd Fdos Notebook SiyahSatıcı: NETSİPARİS
20.923,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 20923.50 Lenovo V15 Gen2 Intel Core I7 1165G7 8GB 512GB SSD Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CDTX01+ZettaÇantaSatıcı: WEBLE GELSİN
21.619,00 TL + Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
7 21629 Lenovo V15 G2 ITL 82KB00CBTX i7-1165G7 8 GB 512 GB SSD 15.6" Free Dos FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: Elmacık
21.699,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
8 21699.99 Lenovo 82Kb00cbtx, V15 Gen2 Itl, İ7-1165G7, 15,6" Fhd, 8Gb Ram, 512Gb Ssd, Paylasimli Ekran Karti, Free Dos NotebookSatıcı: Uzmanlar Bilgisayar
22.083,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 22083.69 Lenovo V15 G2 I7 -1165g7 8gb 512gb Ssd 15.6" Fhd Fdos Taşınabilir Bilgisayar 82kb00cbtxSatıcı: PER4MANCE
23.562,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
10 23572.7 Lenovo V15 G2 i7 1165G7 8GB 512GB SSD Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KB00CBTXSatıcı: PER4MANCE
23.562,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
11 23572.7 Lenovo V15 G2 82KB00CBTX i7-1165G7 8GB 512GB SSD 15.6¨ Full HD FreeDOS NotebookSatıcı: onlinealisverisyap
23.643,09 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önceki fiyat
12 23653.09 Lenovo V15 G2 82KB00CBTX i7-1165G7 8GB 512GB SSD 15.6¨ Full HD FreeDOS NotebookSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
25.036,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
13 25046 Lenovo V15 G2 82Kb00Cbtx İ7-1165G7 8Gb 512Gb Ssd 15.6 Inc Full Hd Freedos Notebook Taşınabilir BilgisayarSatıcı: pazareyle
32.569,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
14 32579.08 Lenovo V15 82Kb00Cbtx I7-1165G7 8Gb 512Ssd 15.6 Inç Fhd Fdos Notebook SiyahSatıcı: Nusrat Bilişim
45.484,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
15 45484.73