Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: magic | 1 yorum
43.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
1 43999.99 Toshiba Tecra X40-D-162 Intel Core i7 7500U 8GB 512GB SSD Windows 10 Pro 14" FHD Taşınabilir BilgisayarSatıcı: magicteknoloji | 1 yorum
44.999,99 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
2 45009.99 Toshiba TOSHIBA Tecra X40-D-162 i7 7500U 2.70GHz 8GB 512GB SSD 14 FHD Tümleşik VGA Win 10 (Pro) Cam Akik MSatıcı: magicteknoloji
44.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 44999.99 Toshiba Tecra X40-D-162 Intel Core i7 7500U 14" 8 GB RAM 512 GB SSD FHD W10Pro LaptopSatıcı: Magic Teknoloji
44.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 44999.99 Toshiba Tecra X40-D-162 i7-7500U 16 GB 512 GB SSD Intel UHD Graphics 620 W10P Dizüstü BilgisayarSatıcı: magic
45.499,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
5 45499.99 Toshiba Toshıba Tecra X40-d-162, I7-7500u 16gb 512gb Ssd 14" Touch Win10 ProSatıcı: magicteknoloji
46.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 46999.99 Toshiba Tecra X40-D-162X Intel Core i7-7500U 14" 16 GB RAM 512 GB SSD FHD W10 Pro LaptopSatıcı: Magic Teknoloji
46.999,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 46999.99 Toshıba Tecra X40-D-162, I7-7500U 16GB 512GB SSD 14" 14" Fhd Dokunmatik, WIN10 Pro, Akik Mavi - X40-D-162XSatıcı: verofis
76.641,27 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
8 76651.27