Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Atom Bilişim | 17 yorum
11.389,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
1 11389.00 Turbox Tx1143 İ7 860 16Gb Ram 256Gb Ssd 4Gb Gt730 Ekran Karti 23.6 İnc Masaustu Oyun Oyuncu BilgisayariSatıcı: Atom Bilişim
11.981,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 11981.34 Turbox TX1143 i7 860 16 GB 256 GB SSD 4 GB GT730 23.8" Masaüstü Oyuncu Oyuncucu BilgisayarıSatıcı: atombilisim
12.115,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
3 12115.90 Turbox Tx1143 i7 860 16GB Ram 256GB SSD 4GB GT730 Ekran Kartı 23.8'' Masaüstü Oyun Oyuncu BilgisayarıSatıcı: Atombilisim
12.415,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
4 12415.90 Turbox Tx1143 i7 860 16 GB RAM 256 GB SSD 4 GB Gt730 Ekran Kartı 23.6'' Masaüstü Oyun BilgisayarıSatıcı: GpnTeknoloji
12.415,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 12415.90 Turbox Tx1143 i7 860 16GB Ram 256GB SSD 4GB GT730 Ekran Kartı 23.6 inç Masaüstü Oyuncu BilgisayarıSatıcı: Atombilişim
12.415,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önceki fiyat
6 12425.93