Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: KatarMarket
14.560,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önceki fiyat
1 14560.79 Bosch Professional GBH 4-32 DFR Kırıcı Delici (900 W, 4,7 kg, 4,2 J, Betonda Delme Çapı: 32 mm)Satıcı: Amazon.com.tr
15.452,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
2 15452.01 Bosch Professional GBH 4-32 DFR Kırıcı Delici MatkapSatıcı: YeniseY
15.518,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
3 15518.99 Bosch Gbh 4-32 Dfr Kirici Delici 900W 4,2J 4,7Kg 15.878,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 15878.28 Bosch Gbh 4-32 Dfr Kirici Delici 0.611.332.190 16.740,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 16740.00 Bosch Professional GBH 4-32 DFR Kırıcı Delici MatkapSatıcı: TürkanOnline
17.266,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
6 17266.83