Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
1 saat önceki fiyat
1 4324.50 Bosch GSB 12V-30 2.0Ah Çift Akülü Darbeli Vidalama - 06019G9100Satıcı: NALBURZADE
4.650,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
2 4650.00 Bosch Professional GSB 12V-30 2.0Ah Çift Akülü Delme-Vidalama Makinesi-06019G9104Satıcı: 7Kat | 12 yorum
4.729,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
3 4729.14 Bosch Professional Gsb 12V-30 Cift Akulu Darbeli Vidalama Makinesi (Komursuz Motor) - 06019G9104Satıcı: 7Kat Endüstriyel
4.831,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 4831.98 Bosch Professional GSB 12V-30 2.0Ah Çift Akülü Darbeli Vidalama + 39 Parça Vidalama Set - 06019G9101Satıcı: HIRDAVATAĞACI
5.864,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
5 5864.84 Bosch Professional GSB 12V-30 Akülü Darbeli Vidalama MakinesiSatıcı: TOPHAN MAKİNA
10.027,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 10037