Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
35 dk önceki fiyat
1 10349.70 Bosch Professional GSB 21-2 RCT Darbeli Matkap - 060119C700Satıcı: YeniseY
10.601,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
2 10601.04 Bosch Professional GSB 21-2 RCT Darbeli Matkap (1.300 W, Mandren Çapı: 1,5-13 mm, Betonda Delme Çapı: 24 mm)Satıcı: Amazon.com.tr
10.824,22 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
3 10824.22 Bosch GSB 21-2 RCT-Profesyonel 1300 Watt Elektrikli Darbeli MatkapSatıcı: Yenisey | 17 yorum
11.224,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 11224.83 Bosch Professional GSB 21-2 RCT Darbeli Matkap - 060119C700Satıcı: AlizeMarin
12.038,59 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
5 12038.59 Bosch Professional GSB 21-2 RCT Darbeli Matkap - 060119C700Satıcı: Bin1Market
12.371,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
6 12371.72 Bosch Professional GSB 21-2 RCT Darbeli MatkapSatıcı: Hırdavat 24
13.566,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
7 13566.00