Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: 7Kat | 7 yorum
45.498,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
1 45498.00 Bosch Professional GSH 16-28 Kırıcı Matkap - 0611335000Satıcı: PARABOL-BD
49.446,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
2 49446.00 Bosch Professional GSH 16-28 Kırıcı Matkap - 0611335000Satıcı: 7Kat
49.455,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
3 49455.94 Bosch Professional GSH 16-28 Kırıcı Matkap - 0611335000Satıcı: HausportN11
50.249,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
4 50249.90 Bosch Professional Gsh 16-28 Kirici 17,9 Kg - 0611335000Satıcı: 7Kat Endüstriyel
51.311,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 51311.13 Bosch Gsh 16 Profesyonel 16 Kg 1750 Watt Elektrikli Kirici 52.544,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 52544.07 Bosch GSH 16 Profesyonel 16 KG 1750 Watt Elektrikli KırıcıSatıcı: PARABOL
57.720,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
7 57720.00