Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: TarımNalbur
17.700,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
1 17700.00 Makita Hr4002 Elektropnomatik Delici KiriciSatıcı: GENBA YAPI MARKET
18.679,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 18679.00 Makita HR4002 SDS Max 1050 W Kırıcı Delici 6.2 KGSatıcı: GENBAYAPIMARKET
21.393,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
3 21393.60 Makıta HR4002 Delıcı KırıcıSatıcı: Tarım Nalbur El Aletleri
21.750,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
4 21750.00 Makita HR4002 SDS Max 1050 W Kırıcı Delici 6.2 KGSatıcı: akkayademir
22.250,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
5 22250.00 Makita Hr4002 Delici KiriciSatıcı: karaköyPazarı
25.154,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 25154.64