Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: SesciBaba | 17 yorum
5.349,00 TL Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 5349.00 Behringer B-2 PRO Çift Diyaframlı Condenser Stüdyo Kayıt MikrofonuSatıcı: Amazon.com.tr
5.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
2 5999.00 Behringer B-2 Pro Gold-sputtered Large Dual-diaphragm Studio Condenser MicrophoneSatıcı: SesciBaba | 1 yorum
5.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
3 5999.00 Behringer B-2 Pro Çift Diyaframlı Condenser Stüdyo Kayıt MikrofonuSatıcı: MusicLightMarket
6.680,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
4 6680.93 Behringer B-2 Pro Stüdyo Kondenser Mikrofonu GriSatıcı: MusicLightMarket
6.747,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
5 6747.43 Behringer B-2 Pro MikrofonSatıcı: Simge Müzik
6.955,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 6955.00 Behringer B-2 Pro Stüdyo Kondenser Mikrofonu GriSatıcı: EENT SOUND&LIGHT
8.250,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
7 8250.00 Behringer B-2 PRO Altın Püskürtmeli Büyük Çift Diyaframlı Stüdyo Kondenser Mikrofonu 8.250,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 8260