Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: BAKSERLTD
5.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 5999.00 Kenwood HFP90 2000 Watt Fırın - 11 Lt Kapasiteli - SiyahSatıcı: KENWOOD TÜRKİYE | 12 yorum
6.291,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
2 6291.00 Kenwood Çok Fonksiyonlu Fırın, 2000 Watt, 11 Litre, HFP90Satıcı: A PLUS
6.407,73 TL + Kargo Siteye Git ❯51 sn önceki fiyat
3 6417.73 Kenwood Hfp90.000bk Air Fryer + Fırın - 11 Lt KapasiteliSatıcı: ymt ev aletleri
6.549,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
4 6549.00 Kenwood Hfp90.000Bk 2000 Watt Airfryer + Fırın - 11 Lt Kapasiteli SiyahSatıcı: Desibela
6.549,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
5 6549.00 Kenwood HFP90 2000 W Fırın Sıcak Hava FiritözüSatıcı: ozdoganlaravm
6.777,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
6 6777.00 Kenwood Hfp90.000bk Air Fryer + Fırın - 11 Lt KapasiteliSatıcı: KENWOOD TÜRKİYE | 16 yorum
6.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 6990.00 Kenwood HFP90 2000 W Fırın Sıcak Hava FiritözüSatıcı: KENWOODTÜRKİYE
6.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
8 6990.00 Kenwood Cok Fonksiyonlu Firin, 2000 Watt, 11 Litre, Hfp90Satıcı: veraavm
8.204,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önceki fiyat
9 8204.81 Kenwood Hfp90-Gd 11Lt Air fryer Çok Fonksiyonlu FırınSatıcı: Harikafiyat Plus
8.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 8799.00 Kenwood Hfp90.000Bk 2000 Watt Airfryer + Fırın - 11 Lt Kapasiteli SiyahSatıcı: ACCPAZAR - Turkcell Mağazası
8.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
11 8899.00 Kenwood Çok Fonksiyonlu Fırın, 2000 Watt, 11 Litre, HFP90Satıcı: Vera Avm
8.913,20 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 8923.2 Kenwood HFP90 2000 W Fırın Sıcak Hava FiritözüSatıcı: desibela
8.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
13 8990.00