Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Amazon.com.tr
6.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
1 6499.00 Benq Zowie Xl2411k 24' 1Ms Full Hd Pivot Oyuncu MonitoruSatıcı: Gencer Gaming
6.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
2 6399.00 BenQ Zowie 24 XL2411K 24" 1 MS 144 Hz HDMI+DP Full HD TN LED Oyuncu MonitörSatıcı: TekTeks | 17 yorum
6.498,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
3 6498.90 BenQ Zowie XL2411K 24" 144Hz 1ms (3xHDMI DP)Full HD TN Dyac Pivot Espor Oyun MonitörüSatıcı: Gençer Gaming | 182 yorum
6.499,00 TL Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
4 6509 ZOWIE Benq Xl2411k 24" 144hz 1ms (3XHDMI DP)full Hd Tn Dyac Pivot Espor Oyun MonitörüSatıcı: Gençer Gaming
6.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önceki fiyat
5 6499.00 BENQ Zowie Xl2411k 24" 144hz 1ms (3xhdmı Dp)full Hd Tn Dyac Pivot Espor Oyun MonitörüSatıcı: Trendyol | 2 yorum
6.499,00 TL + 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯57 dk önceki fiyat
6 6509 BenQ Zowie 24 XL2411K 24" 1 MS 144 Hz HDMI+DP Full HD TN LED Oyuncu MonitörSatıcı: marketle
6.689,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
7 6689.99