Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: ayazteknoloji
13.362,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
1 13362.60 Dell 27 Dell U2722d Ips Qhd 5Ms 60Hz Dp Hdmı Usbc Lcd MonitorSatıcı: AYAZ TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ
14.250,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
2 14250.00 Dell U2722D 27 2560x1440 60Hz 5ms HDMI DP Type-C IPS MonitörSatıcı: Ayaz Teknoloji
14.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
3 14409 Dell Ultrasharp 27" U2722d 5ms Qhd Pivot IpsSatıcı: AYAZ TEKNOLOJI
14.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
4 14699.00 Dell 27 Dell U2722D IPS Qhd 5ms 60HZ Dp HDMI Usbc LCD MonitörSatıcı: Ayaz Teknoloji
14.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
5 14809 Dell 27 Dell U2722D IPS Qhd 5ms 60HZ Dp HDMI Usbc LCD MonitörSatıcı: AyazTeknoloji
14.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
6 14999.00 Dell UltraSharp U2722D 27" 60Hz 5ms (HDMI+Display+Type-C) QHD IPS LED MonitörSatıcı: AyazTeknoloji | 17 yorum
14.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
7 14999.00