Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Bettlepc | 9 yorum
18.699,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
1 18699.28 Gigabyte M28u Mon 28'' 3860 X 2160 1ms Oyuncu MonıtorSatıcı: BettlePc
19.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 19899.00 Gigabyte 28 3840x2160 144Hz 1ms HDMI DP Type-C HDR 400 IPS Gaming MonitörSatıcı: Ebrar Bilgisayar
20.809,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 20809.00 Gigabyte M28U 28" 1 MS 144 Hz FreeSync Premium Pro Hdr400 KVM SS IPS UHD Gaming MonitörSatıcı: Ebrar Bilgisayar
21.189,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 21189.00 Gigabyte M28U 28" 3840 x 2160 144 Hz 1 ms Hdmi DP Type-C HDR 400 IPS LED MonitörSatıcı: Ebrar Bilgisayar
21.189,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 21189.00 Gigabyte M28U MG-M28U-EK 28" 1 MS 144 Hz HDMI+DP+Type-C 4K UHD SS IPS LED MonitörSatıcı: EbrarBilgisayar
21.649,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
6 21649.00 Gigabyte M28U 28" 144Hz 1ms (HDMI+DP+Type-C) Adaptive Sync HDR 400 3840x2160 4K UHD IPS Gaming MonitörSatıcı: bettlepc | 50 yorum
21.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
7 21699.00 Gigabyte M28U 28 3840x2160 144Hz 1ms HDMI DP Type-C HDR 400 IPS Gaming MonitörSatıcı: Ebrar Bilgisayar
21.759,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 21769 Gigabyte M28U 28" 1ms 144Hz FreeSync Premium Pro HDR400 KVM SS IPS UHD Gaming (Oyuncu) Monitör 21.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
9 21899.00 Gigabyte M28U MG-M28U-EK 28" 1 MS 144 Hz HDMI+DP+Type-C 4K UHD SS IPS LED MonitörSatıcı: AptekTeknoloji | 9 yorum
24.139,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
10 24139.06 M28u Mon 28 3860 X 2160 1Ms Oyuncu MonitorSatıcı: APTEK
25.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
11 25999.00 GIGABYTE 28 SS IPS M28U MG-M28U-EK 1MS 144Hz HDMI-DP-TYPE-C Gaming Monitör (3840 X 1080)Satıcı: onlinealisverisyap
33.302,00 TL + Kargo Siteye Git ❯52 dk önceki fiyat
12 33312 GIGABYTE 28" SS IPS M28U MG-M28U-EK 1MS 144Hz HDMI-DP-TYPE-C Gaming Monitör (3840 X 1080)Satıcı: onlinealisverisyap
34.454,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 34464.81 GIGABYTE 28" SS IPS M28U MG-M28U-EK 1MS 144Hz HDMI-DP-TYPE-C Gaming Monitör (3840 X 1080)Satıcı: ZMTEKNOLOJİ
35.576,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
14 35576.20 Gıgabyte M28u 28" 144Hz 1Ms Ss Ips Uhd Gaming MonitorSatıcı: TEBİLON
35.646,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
15 35646.71