Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: onlinealisverisyap
17.987,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
1 17987.31 PHILIPS 23.8 IPS 242B1V/00 4MS 75Hz HDMI-DVI-DP PIVOT İŞ MONİTÖRÜ 1920X1080Satıcı: onlinealisverisyap
17.942,00 TL + Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
2 17952 Philips 242B1V/00 23.8" 4 MS 75 Hz DP+HDMI+DVI Full HD IPS LED MonitörSatıcı: onlinealisverisyap
18.287,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
3 18287.21 PHILIPS 23.8" IPS 242B1V/00 4MS 75Hz HDMI-DVI-DP PIVOT İŞ MONİTÖRÜ 1920X1080Satıcı: onlinealisverisyap
18.738,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 18738.39 Philips 23.8 Phılıps 242b1v-00 Ips 75hz Vga Dvı Dp Hdmı Mm CE271PHI090Satıcı: onlinealisverisyap
22.639,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
5 22639.98