Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Hema Bilişim
1.939,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
1 1939.42 CODEGEN 1TB CDG-1TB-SSD25 500- 450MB/s SSD SATA-3 DiskSatıcı: onlinealisverisyap
2.170,24 TL + Kargo Siteye Git ❯4 dk önceki fiyat
2 2180.24 CODEGEN 1TB CDG-1TB-SSD25 500- 450MB/s SSD SATA-3 DiskSatıcı: onlinealisverisyap
2.267,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
3 2277.15 Codegen CDG-1TB-SSD25 2.5" 1 TB SATA 3 SSDSatıcı: onlinealisverisyap | 7 yorum
2.268,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
4 2268.11 CODEGEN 1TB CDG-1TB-SSD25 560- 500MB/s SSD SATA-3 DiskSatıcı: ZmTeknoloji
2.251,57 TL + Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
5 2261.57 Codegen CDG-1TB-SSD25 2.5" 1 TB SATA 3 SSDSatıcı: zmteknoloji
2.347,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
6 2347.21 CODEGEN 1TB CDG-1TB-SSD25 500- 450MB/s SSD SATA-3 DiskSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
2.384,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 2384.00 Codegen CDG-1TB-SSD25 2.5" 1 TB SATA 3 SSDSatıcı: MbTeknoloji
2.508,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
8 2508.34 Codegen 1 Tb 2.5" Sata3 SSD 500/450 SSD CDG-1TB-SSD25Satıcı: Core Bilgisayar | 8 yorum
2.849,71 TL Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
9 2849.71 Codegen 1tb 500MB-450MB/S 2.5" Sata 3 SSD (CDG-1TB-SSD25)Satıcı: Core Bilgisayar | 25 yorum
2.849,71 TL Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
10 2849.71