Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Techburada | 122 yorum
2.599,00 TL Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
1 2599.00 Crucial P3 1TB SSD m.2 NVMe PCIe CT1000P3SSD8Satıcı: Tekofis Bilgisayar
2.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
2 2609 Crucial P3 CT1000P3SSD8 1 TB 3500-3000 MB/S PCIe M.2 NVMe SSDSatıcı: Techburada | 147 yorum
2.725,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
3 2725.06 Crucıal P3 1Tb Ssd M.2 Nvme Pcıe Ct1000p3ssd8 3500 - 3000Mbs , 2280 Gen3Satıcı: 2tbilgisayar
2.822,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 2822.58 Crucial P3 Ct1000p3ssd8 1Tb Ssd 3500-3000Mbs M.2 Ssd Sabit DiskSatıcı: Garaj Onlıne
2.829,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 2829.64 Crucial P3 1tb 3d Nand Nvme Pcıe M.2 Ssd (3500-3000 Mb/s) Ct1000p3ssd8Satıcı: Techburada | 40 yorum
2.849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
6 2849.00 Crucial P3 CT1000P3SSD8 1 TB 3500-3000 MB/S PCIe M.2 NVMe SSDSatıcı: 2tbilgisayar
3.022,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
7 3022.14 Crucial P3 CT1000P3SSD8 1 TB 3500-3000 MB/S PCIe M.2 NVMe SSDSatıcı: GarajOnline
3.058,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
8 3058.61 Crucial P3 1tb 3d Nand Nvme Pcıe M.2 Ssd (3500-3000 Mb/s) Ct1000p3ssd8Satıcı: Garaj Online Elektronik
3.107,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
9 3107.89 Crucial 1TB P3 Serisi NVMe M.2 SSD (Okuma 3500MB / Yazma 3000MB)87 yorum
3.408,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 3408.00